Landsdelsmusikerne

Kommende konserter

Februar

01feb22:4523:45"Rune og Erika for fulle seil" på IliosDynamitt-duo på Thors22:45 - 23:45 Thors

02feb15:0016:00Ensemble 4Femten: Ich Habe GenugBarokk forestilling på Nordlysfestivalen15:00 - 16:00 Rødbankens Festsal

Mars

11mar19:0021:00Operapub på UL FramArctimus trio, Ingebjørg Kosmo og Magne Fremmerlid19:00 - 21:00 UL Fram

12mar11:3012:05En smak av operaLunsjkonsert med Arctimus trio, Ingebjørg Kosmo og Magne Fremmerlid11:30 - 12:05 Galleri Nord-Norge

13mar12:0012:30En smak av operaLunsjkonsert med Arctimus trio, Ingebjørg Kosmo og Magne Fremmerlid12:00 - 12:30 KulturHuset i Tromsø, Forum

13mar20:0022:00Operapub på Lyngseidet GjestegårdArctimus trio, Ingebjørg Kosmo og Magne Fremmerlid20:00 - 22:00 Lyngseidet Gjestegård

14mar16:0017:30Operakafé på RødbankenArctimus trio, Ingebjørg Kosmo og Magne Fremmerlid16:00 - 17:30 Rødbankens Festsal

17mar21:0023:00Operapub på VinterfestukaArctimus trio, Ingebjørg Kosmo og Magne Fremmerlid21:00 - 23:00 Narvik kulturhus

19mar13:0014:00"Rune og Erika for fulle seil" i SjømannskirkaDynamitt-duo på Vinterfestuka13:00 - 14:00 Sjømannskirka i Narvik

25mar20:3022:30Operapub på Ørnes hotellSøskenpar i vinden20:30 - 22:30 Ørnes hotell

26mar20:0022:00Operapub på HeimsjyenSøskenpar i vinden20:00 - 22:00 Heimsjyen

27mar19:0021:00Operapub på Kulturhuset UtsiktenSøskenpar i vinden19:00 - 21:00 Kulturhuset Utsikten

28mar20:0022:00Operapub på PiccadillySøskenpar i vinden20:00 - 22:00 Piccadilly Pub

Mai

04maiHele dagenSchlagerminner på Senja og i Nord-TromsMusikkteater med 50-talls slagere(Hele dagen: mandag) Konsertsteder og institusjoner i Troms

05maiHele dagenSchlagerminner på Senja og i Nord-TromsMusikkteater med 50-talls slagere(Hele dagen: tirsdag) Konsertsteder og institusjoner i Troms

06maiHele dagenSchlagerminner på Senja og i Nord-TromsMusikkteater med 50-talls slagere(Hele dagen: onsdag) Konsertsteder og institusjoner i Troms

07maiHele dagenSchlagerminner på Senja og i Nord-TromsMusikkteater med 50-talls slagere(Hele dagen: torsdag) Konsertsteder og institusjoner i Troms

08maiHele dagenSchlagerminner på Senja og i Nord-TromsMusikkteater med 50-talls slagere(Hele dagen: fredag) Konsertsteder og institusjoner i Troms

Konsertarkiv

Februar 2019

05feb19:0022:00Fotefar & Julie Alapnes - Fram ungdomshus19:00 - 22:00 UL Fram

07feb19:0021:00Fotefar & Julie Alapnes - Meieriet Kultursenter19:00 - 21:00 Meieriet kulturhus

08feb12:0013:00Fotefar & Julie Alapnes - Lunsjkonsert i Lofoten Kulturhus12:00 - 13:00 Lofoten Kulturhus

11feb18:0019:15Rhapsody in Blue - RognanFirhendig piano og sang18:00 - 19:15 Rognan samfunnshus

12feb19:0020:15Rhapsody in Blue - NordfoldFirhendig piano og sang19:00 - 20:15 Nordfold kirke

14feb18:0019:15Rhapsody in Blue - StraumenFirhendig piano og sang18:00 - 19:15 Rådhussalen, Straumen

15feb12:0012:30Rhapsody in Blue - StormenFirhendig piano og sang12:00 - 12:30 Stormen konserthus

19feb19:0019:50"Velkommen, Regine" - SetermoenKonsertfortelling med Ann-Sofie Godø og Runa Bergsmo19:00 - 19:50 Menighetshuset i Setermoen

20feb19:0019:50"Velkommen, Regine" - NordavindshagenKonsertfortelling med Ann-Sofie Godø og Runa Bergsmo19:00 - 19:50 Nordavindshagen

21feb19:0019:50"Velkommen, Regine" - LødingenKonsertfortelling med Ann-Sofie Godø og Runa Bergsmo19:00 - 19:50 Lødingen Rådhus

22feb19:0019:50"Velkommen, Regine" - ArbeiderenKonsertfortelling med Ann-Sofie Godø og Runa Bergsmo19:00 - 19:50 Arbeideren

26feb21:0023:00Moenje til Kautokeino21:00 - 23:00 Alfreds Kro, Kautokeino

27feb19:0020:30Moenje til Lakselv19:00 - 20:30 Antikstore, Lakselv

28feb18:0018:40Du store mamelukk på Harstad KulturhusFrøken Frikadello og minimamelukkorkesteret18:00 - 18:40 Harstad Kulturhus

28feb21:0023:00Moenje til Honningsvåg21:00 - 23:00 Perleporten Kulturhus

Mars 2019

01mar20:0022:48Moenje til Kjøllefjord20:00 - 22:48 Hotell Nordkyn

02mar22:0023:59Moenje til Vadsø22:00 - 23:59 Kooperativen Kulturscene, Vadsø

11mar11:0011:45Rune og Erika for fulle seilGratis konsert på Lyngstunet11:00 - 11:45 Lyngstunet helse- og omsorgssenter

11mar19:0020:45Rune og Erika for fulle seilDynamitt-duo på Bygdetun19:00 - 20:45 Bygdetun

12mar11:0011:30Rune og Erika for fulle seil3 institusjonskonserter på Sonjatun11:00 - 11:30 Sonjatun

12mar12:0012:30Rune og Erika for fulle seil3 institusjonskonserter på Sonjatun12:00 - 12:30 Sonjatun

12mar17:0017:30Rune og Erika for fulle seil3 institusjonskonserter på Sonjatun17:00 - 17:30 Sonjatun

14mar11:3012:00Rune og Erika for fulle seilLunsjkonsert11:30 - 12:00 Galleri Nord-Norge

14mar21:3023:30Rune og Erika for fulle seilPubkonsert på Utheim21:30 - 23:30 Utheim

15mar12:0013:00Rune og Erika for fulle seilGratis konsert på Sama kafé og aktivitetssenter12:00 - 13:00 Sama kafé og aktivitetssenter

15mar17:3018:10Rune og Erika for fulle seilGratis konsert på Kveldsol17:30 - 18:10 Kveldsol sykehjem

19mar12:0013:00OperapubSøskenpar i vinden12:00 - 13:00 Kanebogen kafé og aktivitetssenter

19mar19:0021:30Søskenpar i vindenEn herlig helaften med Arctimus og 2 sangere19:00 - 21:30 Myklebostad Kulturhus

20mar21:0023:00Operapub på MørkhållaSøskenpar i vinden21:00 - 23:00 Narvik kulturhus

21mar19:0021:00OperapubSøskenpar i vinden19:00 - 21:00 Nordavindshagen

22mar12:0012:30OperalunsjSøskenpar i vinden12:00 - 12:30 KulturHuset i Tromsø

22mar20:0022:00OperapubSøskenpar i vinden20:00 - 22:00 Lyngseidet Gjestegård

23mar15:0016:30OperakaféSøskenpar i vinden15:00 - 16:30 Hålogaland Teater

April 2019

11apr19:3020:30Porgy and Bess RevisitedTriokonsert med Gerschwin-program19:30 - 20:30 Harstad Kulturhus

12apr19:0020:00Porgy and Bess RevisitedTriokonsert med Gerschwin-program19:00 - 20:00 KulturHuset i Tromsø

24apr20:0023:00Fotefar og Julie Alapnes - Båtsfjord Brygge20:00 - 23:00 Båtsfjord Brygge

25apr19:0021:00Fotefar og Julie Alapnes - Kulturpiloten, Vardø19:00 - 21:00 Kulturpiloten - Laboratoriet for kunst, kultur og stedsutvikling

26apr(apr 26)21:3027(apr 27)02:00Fotefar og Julie Alapnes - Perleporten Kulturhus, Honningsvåg21:30 - 02:00 (27) Perleporten Kulturhus

27apr(apr 27)20:0028(apr 28)01:30Fotefar og Julie Alapnes - Antikstore, Lakselv20:00 - 01:30 (28) Antikstore, Lakselv

28apr19:3022:00Fotefar og Julie Alapnes - Forum For Scenekunst, Kjøllefjord19:30 - 22:00 Hotell Nordkyn

29apr19:0020:00Marja-Liisa Orgelsuite - Bodø Internasjonale Orgelfestival19:00 - 20:00 Stormen konserthus

30apr14:0015:00Marja-Liisa Orgelsuite - Røstad Scene, Levanger14:00 - 15:00 Røstad Scene

Mai 2019

01mai19:0020:00Marja-Liisa Orgelsuite - Skogvang, Aure19:00 - 20:00 Skogvang Grendehus

02mai20:3023:30Marja-Liisa Orgelsuite - Riksscenen, Oslo20:30 - 23:30 Riksscenen

03mai20:0021:00Marja-Liisa Orgelsuite - Hamar Kulturhus20:00 - 21:00 Hamar Kulturhus

16mai11:3012:00Nasjonal lunsjkonsertArctimus trio varmer opp til 17. mai-feiringen11:30 - 12:00 Galleri Nord-Norge

Juni 2019

Ingen arrangementer

Juli 2019

26jul17:0017:50"Velkommen, Regine" - BøheimenKonsertfortelling med Ann-Sofie Godø og Runa Bergsmo17:00 - 17:50 Bøheimen Bo- og behandlingssenter

27jul19:0019:50"Velkommen, Regine" - HovdenKonsertfortelling med Ann-Sofie Godø og Runa Bergsmo19:00 - 19:50 Hovden Bedehus

August 2019

27aug11:0011:45Schlagerminner på Finnsnes OmsorgssenterAnn-Sofie Godø og Åse Krystad11:00 - 11:45 Finnsnes Omsorgssenter

27aug17:0017:45Schlagerminner på Rossfjord sykehjemAnn-Sofie Godø og Åse Krystad17:00 - 17:45 Rossfjord bo- og aktivitetssenter

28aug12:0012:45Schlagerminner i GryllefjordAnn-Sofie Godø og Åse Krystad12:00 - 12:45 Gryllefjord sykehjem

28aug16:3017:15Schlagerminner på Berg sykehjemAnn-Sofie Godø og Åse Krystad16:30 - 17:15 Berg sykehjem

29aug14:0014:45Schlagerminner på Dyrøy sykehjemAnn-Sofie Godø og Åse Krystad14:00 - 14:45 Dyrøy sykehjem

29aug19:0020:15Schlagerminner i NordavindshagenAnn-Sofie Godø og Åse Krystad19:00 - 20:15 Nordavindshagen

30aug12:0012:45Schlagerminner på KvæfjordheimenAnn-Sofie Godø og Åse Krystad12:00 - 12:45 Kvæfjordheimen sykehjem

30aug18:0019:15Schlagerminner på FramAnn-Sofie Godø og Åse Krystad18:00 - 19:15 UL Fram

31aug12:0013:15Schlagerminner i Harstad bibliotekAnn-Sofie Godø og Åse Krystad12:00 - 13:15 Harstad bibliotek

September 2019

02sep11:0020:15Schlagerminner i Harstad kommuneAnn-Sofie Godø og Åse Krystad11:00 - 20:15 Institusjoner i kommunen

03sep11:0020:15Schlagerminner i Harstad kommuneAnn-Sofie Godø og Åse Krystad11:00 - 20:15 Institusjoner i kommunen

04sep11:0020:15Schlagerminner i Harstad kommuneAnn-Sofie Godø og Åse Krystad11:00 - 20:15 Institusjoner i kommunen

05sep11:0020:15Schlagerminner i Harstad kommuneAnn-Sofie Godø og Åse Krystad11:00 - 20:15 Institusjoner i kommunen

05sep16:3017:15Schlagerminner på MyklebostadAnn-Sofie Godø og Åse Krystad16:30 - 17:15 Myklebostad Kulturhus

17sep19:0020:00Marja-Liisa Orgelsuite - Tärendö19:00 - 20:00 Folkets hus

18sep19:0019:50"Velkommen, Regine" på HaltiKonsertfortelling med Ann-Sofie Godø og Runa Bergsmo19:00 - 19:50 Halti Kulturscene

18sep19:0020:00Marja-Liisa Orgelsuite - Piteå19:00 - 20:00 Musikhögskolans aula

18sep19:0020:30"Rune og Erika for fulle seil" på Brygga hotellDynamitt-duo med nytt program19:00 - 20:30 Brygga hotell

19sep11:3012:00"Rune og Erika for fulle seil" - lunsjkonsertDynamitt-duo med nytt program11:30 - 12:00 Galleri Nord-Norge

19sep19:0019:50"Velkommen, Regine" på KiilgårdenKonsertfortelling med Ann-Sofie Godø og Runa Bergsmo19:00 - 19:50 Kiilgården

19sep19:0020:00Marja-Liisa Orgelsuite - Luleå19:00 - 20:00 Kulturens Hus

19sep20:0021:30"Rune og Erika for fulle seil" på FinnsnesDynamitt-duo med nytt program20:00 - 21:30 Fruene på Torget

20sep11:3012:15"Rune og Erika for fulle seil" - lunsjkonsert HeracleumDynamitt-duo skaper høy stemning11:30 - 12:15 Heracleum seniorsenter Tromsø

20sep19:0019:50"Velkommen, Regine" på Lyngseidet GjestegårdKonsertfortelling med Ann-Sofie Godø og Runa Bergsmo19:00 - 19:50 Lyngseidet Gjestegård

20sep19:0020:00Marja-Liisa Orgelsuite - Rovaniemi19:00 - 20:00 EEST Lyseonpuiston Lukio

21sep18:0020:30Marja-Liisa Orgelsuite - Oulu18:00 - 20:30 EEST Valvesali

21sep19:0020:30"Rune og Erika for fulle seil" på DonsegårdenDynamitt-duo med nytt program19:00 - 20:30 Hamnvik Handelssted Donsegården

22sep13:0013:55"Rune og Erika for fulle seil" på Røkenes GårdDynamitt-duo med nytt program13:00 - 13:55 Røkenes Gård

22sep14:0016:00Marja-Liisa Orgelsuite - Tornio-Haparanda14:00 - 16:00 EEST Rajalla På Gränsen

23sep19:0020:00Marja-Liisa Orgelsuite - Jokkmokk19:00 - 20:00 Ája Sparbankssalen

Oktober 2019

01okt19:0021:00GLØD til Nordavindshagen19:00 - 21:00 Nordavindshagen

01okt20:3022:00Festkonsert på UtheimArctimus sekstett og Nils Harald Sødal20:30 - 22:00 Utheim

02okt19:0020:30Festkonsert på Ala grendehusArctimus sekstett og Nils Harald Sødal19:00 - 20:30 Ala Grendehus

02okt19:0021:00GLØD til Fjellkysten19:00 - 21:00 Fjellkysten gjestehus

03okt19:0020:30Festkonsert på Halti KultursceneArctimus sekstett og Nils Harald Sødal19:00 - 20:30 Halti Kulturscene

03okt19:0021:00GLØD til Stokmarknes19:00 - 21:00 Hurtigrutens Hus

04okt19:0020:30Festkonsert på SolhovArctimus sekstett og Nils Harald Sødal19:00 - 20:30 Solhov

04okt19:0021:00GLØD til Myklebostad19:00 - 21:00 Myklebostad Kulturhus

05okt15:0016:00Festkonsert på TeaterkafeenArctimus sekstett og Nils Harald Sødal15:00 - 16:00 Hålogaland Teater

16okt19:0021:00Rim til Tranøy19:00 - 21:00 Sážža Senja natur- og kultursenter SA

18okt20:0023:00Rim til Tromsø20:00 - 23:00 Bulhuset

19okt14:0014:40Du store mamelukk på KulturfabrikkenFrøken Frikadello kommer tilbake til Sortland!14:00 - 14:40 Kulturfabrikken Sortland

19okt20:0023:00Rim til Målselv20:00 - 23:00 pin Mellembygd kultur og oppvekstsenter

20okt17:0017:40Du store mamelukk på FRAMFrøken Frikadello kommer tilbake til Borkenes!17:00 - 17:40 UL Fram

21okt11:0011:40Du store mamelukk på LysnesFrøken Frikadello kommer tilbake til Borkenes!11:00 - 11:40 Ungdomshuset på Lysnes

21okt11:0017:15Schlagerminner i Tromsø kommuneAnn-Sofie Godø og Åse Krystad11:00 - 17:15 Institusjoner i kommunen

22okt11:0017:15Schlagerminner i Karlsøy kommuneAnn-Sofie Godø og Åse Krystad11:00 - 17:15 Institusjoner i kommunen

23okt11:0011:45Schlagerminner i Tromsø kommuneAnn-Sofie Godø og Åse Krystad11:00 - 11:45 Institusjoner i kommunen

24okt11:3012:05Schlagerminner lunsjkonsertAnn-Sofie Godø og Åse Krystad11:30 - 12:05 Galleri Nord-Norge

24okt19:0020:15Schlagerminner hos Snorre og Elisabeth ØienAnn-Sofie Godø og Åse Krystad19:00 - 20:15 Hjemme hos Snorre og Elisabeth Øien

25okt11:0016:15Schlagerminner i Bardu kommuneAnn-Sofie Godø og Åse Krystad11:00 - 16:15 Institusjoner i kommunen

29okt20:0021:00CelloKaramell på det 4. hjørnet4 cellister på scenen20:00 - 21:00 Narvik bibliotek

30okt19:0020:00CelloKaramell i Nordavindshagen4 cellister på scenen19:00 - 20:00 Nordavindshagen

31okt19:0020:00CelloKaramell i Rådhussalen4 cellister på scenen19:00 - 20:00 Lødingen Rådhus

November 2019

04nov17:0017:45Halta Lotta på SoltunKonsertfortelling om Halta Lotta.17:00 - 17:45 Kapellet på Soltun

05nov19:0019:45Halta Lotta på Stadshuset KristallenKonsertfortelling om Halta Lotta.19:00 - 19:45 Stadshuset Kristallen

08nov12:0012:30Halta Lotta - LunsjkonsertKonsertfortelling om Halta Lotta.12:00 - 12:30 Stormen konserthus

13nov20:0021:30SNIPP SNAPP SNUTE20:00 - 21:30 Resturangen på Mellembygs Samfunnshus

14nov11:3012:00Halta Lotta - LunsjkonsertKonsertfortelling om Halta Lotta.11:30 - 12:00 Galleri Nord-Norge

14nov20:0021:30SNIPP SNAPP SNUTE20:00 - 21:30 Maloney's Pub

27nov19:0021:00Operapub på Brygga HotellArctimus trio, Maria Nohr og Espen Langvik19:00 - 21:00 Brygga hotell

28nov11:3012:00En smak av operaArctimus trio, Maria Nohr og Espen Langvik11:30 - 12:00 Galleri Nord-Norge

28nov20:3022:30Operapub på UtheimArctimus trio, Maria Nohr og Espen Langvik20:30 - 22:30 Utheim

29nov20:0022:00Operapub på MaloneysArctimus trio, Maria Nohr og Espen Langvik20:00 - 22:00 Maloney's Pub

30nov19:0021:00Operapub på Huset i HavetArctimus trio, Maria Nohr og Espen Langvik19:00 - 21:00 Huset i Havet

Desember 2019

12des11:3012:05Julelunsj11:30 - 12:05 Galleri Nord-Norge

12des13:0013:35Julelunsj13:00 - 13:35 Galleri Nord-Norge

Januar 2020

05jan19:0021:00Nyttårskonsert på Huset i HavetArctimus sekstett og Eli Kristin Hanssveen19:00 - 21:00 Huset i Havet

06jan19:0021:00Nyttårskonsert i RådhussalenArctimus sekstett og Eli Kristin Hanssveen19:00 - 21:00 Lødingen Rådhus

07jan19:0021:15Nyttårskonsert på MyklebostadArctimus sekstett og Eli Kristin Hanssveen19:00 - 21:15 Myklebostad Kulturhus

08jan19:0021:00Nyttårskonsert på FramArctimus sekstett og Eli Kristin Hanssveen19:00 - 21:00 UL Fram

09jan19:3021:15Nyttårskonsert i Vangsvik kirkeArctimus sekstett og Eli Kristin Hanssveen19:30 - 21:15 Vangsvik kirke

10jan19:0020:45Nyttårskonsert i NordavindshagenArctimus sekstett og Eli Kristin Hanssveen19:00 - 20:45 Nordavindshagen

11jan19:0021:30Nyttårskonsert på FjellkystenArctimus sekstett og Eli Kristin Hanssveen19:00 - 21:30 Fjellkysten gjestehus

15jan10:0010:30Solkonsert for barnehagebarnKultur i Troms, Harstad Kulturhus og Harstad kommune feirer sola med alle barnehagebarn10:00 - 10:30 Harstad Kulturhus

15jan12:0012:30Solkonsert for barnehagebarnKultur i Troms, Harstad Kulturhus og Harstad kommune feirer sola med alle barnehagebarn12:00 - 12:30 Harstad Kulturhus

16jan11:3012:00SollunsjkonsertKultur i Troms og Harstad Kulturhus feirer sola med Arctimus og Ola Bremnes11:30 - 12:00 Galleri Nord-Norge

16jan13:0013:30SollunsjkonsertKultur i Troms og Harstad Kulturhus feirer sola med Arctimus og Ola Bremnes13:00 - 13:30 Galleri Nord-Norge

17jan10:0010:30Solkonsert for barnehagebarnKultur i Troms, Harstad Kulturhus og Harstad kommune feirer sola med alle barnehagebarn10:00 - 10:30 Harstad Kulturhus

17jan12:0012:30Solkonsert for barnehagebarnKultur i Troms, Harstad Kulturhus og Harstad kommune feirer sola med alle barnehagebarn12:00 - 12:30 Harstad Kulturhus

21jan12:0012:30Solkonsert for barnehagebarnKultur i Troms og Sparebank 68° Nord feirer sola med Arctimus og Ola Bremnes12:00 - 12:30 Meieriet kulturhus

21jan19:0020:15Solkonsert på LeknesKultur i Troms og Sparebank 68° Nord feirer sola med Arctimus og Ola Bremnes19:00 - 20:15 Meieriet kulturhus

22jan19:0020:15Solkonsert på SortlandKultur i Troms og Sparebank 68° Nord feirer sola med Arctimus og Ola Bremnes19:00 - 20:15 Kulturfabrikken Sortland

23jan09:3010:00Solkonsert for barnehagebarnKultur i Troms og Kulturfabrikken Sortland feirer sola med Arctimus og Ola Bremnes09:30 - 10:00 Kulturfabrikken Sortland

23jan11:0011:30Solkonsert for barnehagebarnKultur i Troms og Kulturfabrikken Sortland feirer sola med Arctimus og Ola Bremnes11:00 - 11:30 Kulturfabrikken Sortland

27jan(jan 27)19:0028(jan 28)22:00Om & Men på Nordlysfestivalen19:00 - 22:00 (28) Verdensteatret

29jan19:0021:00Om & Men i Målselv19:00 - 21:00 Mellembygd kultur- og oppvekstsenter

31jan19:0020:15"Rune og Erika for fulle seil" på NordlysfestivalenDynamitt-duo på Maskinverkstedet19:00 - 20:15 Maskinverkstedet

X